Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Key Technology ( China ) Limited

iyi kalite Panel montaj klavye satış için
iyi kalite Panel montaj klavye satış için
Profesyonellik ve sadakat eşsiz.Anahtar teknolojisi ile bir ortaklık korumak gurur duyuyoruz ve biz bizim memnuniyeti ifade etmek istiyorum.

—— Pascal LESAGE

Geschäftsbeziehung zwischen memeler und anahtar Technologie IST die gewachsen und wir lange freuen uns auf diğer gute und erfolgreiche müzisyenlerden.

—— Jens Radenbach

Ben sohbet şimdi

Key Technology ( China ) Limited

1 2 3 4 5
Key Technology ( China ) Limited Key Technology ( China ) Limited Key Technology ( China ) Limited Key Technology ( China ) Limited Key Technology ( China ) Limited
Ofis Binası Açık giriş Oda ofis Toplantı Salonu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 15,000,000-20,000,000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%

Hakkımızda

Bina ucuz puan ve çalışanlarımız, müşterilerimiz ve ortaklarımız saygılıyız kısa vadeli kısa yolları talep olmadan bir şirket adı. Dürüst bir diyalog tutarak, hem dahili hem de harici, biz birlikte bizim organizasyon olsun. Bu temel dayanak ortaklıklar oluşturulması için gerekli, kazanç süren bağlılık ve karşılıklı kalıcı.

Anahtar teknoloji Çin Limited aygıtı, ATM PINPADs tasarlamak, geliştirmek, üretmek, piyasa ve en tam satır vandal proof IP65 paslanmaz çelik klavye tuş takımı, satmak için ampirik bilgi ve tecrübeye sahip; Tıbbi klavyeler ve askeri klavye etc.

One-stop-shop ürünleri Hizmetleri cihazların ölçüde büyük uluslararası pazara giriş endüstriyel alanlarda gereksinimleri için buradayız. Finans, Havacılık ve uzay, kimyasal maddeler/Petro, gıda & içecek, sağlık, Telekom/medya, yüksek teknoloji, taşımacılık otomotiv, imalat, Utilities & kaynakları, selüloz ve kağıt - hükümet/savunma, üniversiteler ve Akademi, müze/kamu görüntüler ve çeşitli sanayi memnun anahtar teknoloji Çin Limited'ın müşterileri dahil et.

Aktif, pozitif ve bir takım özel bir öznitelik anahtar teknoloji Çin sınırlı insan olduğu gibi çalışır.  Operasyon şirketin amacı müşteri değer, çalışan değeri oluşturulması ve hissedar değeri oluşturma oluşturma değeri yaratmaktır. İş prensibi, doğruluk, dürüstlük, çalışkanlık ve tasarruf, gelecekte bizim kılavuz davranış olarak duruyor dayanmaktadır. Böylece, anahtar teknoloji Çin sınırlı bir küresel teknoloji firması ile iyimser ve uzun bir gelecekteki doğru hareket ediyor.

Endüstri lideri

Üstün kalite, hizmet ve yenilik prensipleri kurulmuş, anahtar teknoloji Çin Limited dayanıklı insan arabirim aygıtları dünya lideridir. Biz istemcileri irili ufaklı geçen ve sakin ol yapılı mühürlü, sağlam ürünler ile temizlemek için kıyafet. Çevre birimleri geniş hattı ek olarak, anahtar teknoloji Çin sınırlı ürünler müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirebilirsiniz.

Dayanıklı tasarım

En sert koşullarda uygulamaları için ideal, NEMA 4, 4 X ve IP 65 ve IP68 belirtimleri, yapım onları vandal proof, toz, kir, su ve aşındırıcı sıvılar için dayanıklı Ürünlerimiz karşılamaktadır.

Anahtar teknoloji Çin Limited'ın avantajı

Anahtar teknoloji Çin Limited distribütörleri ve son kullanıcıların birkaç farklı sektörlerde hizmet veren ve sürekli üstün profesyonel ürünler geliştiriyor. Buna ek olarak, anahtar teknoloji Çin Limited özgün donanım üreticileri için ideal çözümler sağlayabilir ve ürünlerini müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirebilirsiniz. Yok edilemez endüstriyel klavyeler ve işaret aygıtları uzun ömürlü ve nerede tipik ofis sınıf çevre hayatta ortamlarda ayağa kalk.

Avantajları şunlardır:

Süper kalite, uygun fiyat, hızlı teslimat, rahat profesyonel günlük müşteri hizmetleri, güvenilir ve profesyonel teknik destek ve servis vb sonra.
İçin izin NEMA 4 X, NEMA 12 den değişen endüstriyel dayanıklılık değerlendirmesi son derece kirli, tozlu ve yağlı ortamlarda kullanın.
Tüm paslanmaz çelik klavye/tuş takımı/ATM PINPADs/işaretleme aygıtları, ön panel vandal proof ve IP65 vardır.
Yok edilemez endüstriyel klavyeler ve işaret aygıtları uzun ömürlü ve nerede tipik ofis sınıf çevre hayatta sert ortamlarda ayağa kalk.
Giriş aygıtları Tak ve Kullan uyumlu Windows işletim sistemleriyle, MAC OS9/OSX ve özel sürücüleri gerektirir.
Üretim standartları arasında kalite kontrolü sağlamak ISO Sertifika gereksinimlerini aşan tasarımlar.
Güvenilir su geçirmez ve sert ayarlarında en fazla 8 yıl sürecek aşındırıcı tasarımlar.
Herhangi bir dil düzenleri uluslararası müşteriler barındırmak kullanılabilir.
Özelleştirilebilir fonksiyon tuşları özel uygulamalar için esneklik sağlar.
İşlev Dondurucular, ısıya duyarlı alanları ve diğer sert çevre izin veren aşırı sıcaklıklara dayanacak bir yetenek.
Verimli sağlar düşük profilli tuşları temizlik, dezenfeksiyon zaman ve Çapraz bulaşma karşı koruma azalır.
Çalışanların çalışma performansı en iyi duruma getirmek için izin arkadan aydınlatmalı tuşları düşük ışıklı ortamlarda.
Paslanmaz çelik ve Polikarbonat kasa özel tercihlerini karşılamak için kullanılabilir.
Az yer kaplayan tasarımlar hareketliliği artırmak.
Çoğu klavye uygun desen montaj standart mevcut sistemleri kolay entegrasyon için monte edilir.
Kiosk/ATM, tıbbi, ordumuz için acil müdahale, endüstriyel ve malzeme işleme son kullanıcılara hitap daha özelleşmiş özellikler.
Geniş uygulamaları ile Kiosk, banka, CNC, Havacılık ve uzay, kimyasal maddeler/Petro, gıda & içecek, sağlık, Telekom/medya, yüksek teknoloji, taşımacılık otomotiv, imalat, Utilities & kaynakları, selüloz ve kağıt - hükümet/savunma, üniversiteler ve Akademi, müze/kamu görüntüler ve çeşitli sanayi.

İletişim bilgileri
Key Technology ( China ) Limited

İlgili kişi: Mr. Henry Chen

Tel: 0086 755 89239859

Faks: 86-755-89312576

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)